для людей з порушеннями зору
Нижньорожанківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Славської селищної ради Стрийського району Львівської області

Учнівське самоврядування

Сьогодні, 02.11. 2022 р., відбулось засідання педагогічної ради в якому взяло участь  учнівське самоврядування. На засіданні обговорили важливі питання щодо виховання учнівської молоді.

19:52 02.11.2022

Гра "Пейнтбол"

Учасники військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") взяли активну участь в грі пейнтбол

17:57 31.10.2022

Благодійна акція "Смілива гривня"

Протягом жовтня місяця в нашому закладі проводилась благодійна акція "Смілива гривня", ініційована Національним банком України. Спільними зусиллями "мобілізували" з наших гаманців 8,5 кг монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5, і 10 гривень. Це склало суму 2300 гривень. Всі кошти перерахували на потреби ЗСУ.

14:20 30.10.2022

Тренінг "Перша домедична допомога"

Навички першої домедичної допомоги - критична необхідність для кожної людини, особливо в умовах війни. Сьогодні це без перебільшень може врятувати життя.    З такою метою ми запросили у Нижньорожанківський ЗЗСО І-ІІ ступенів волонтера - рятувальника "ГОРС" Славської пошуково-рятувальної групи  Софінську Любов.  На практичних заняттях здобувачі освіти навчились надавати першу домедичну допомогу.

18:54 24.10.2022